Зробити якусь справу це не «Егєгєєєй, тисяча чєртєєй, давайте отп*здим депутаата!!!» Коли потрібен результат, навіть і в справі, де масово бере участь громадськість, тоді з легкістю дурноголові вчинки можуть зірвати благородний намір тих, хто наприклад хотів витягнути Колмогорова. НАЙДИБІЛЬНІШЕ що трапилось в цьому процесі, то це неконтрольована вулиця, де побили Тетерука, Ліпіріді, Шкіряка.

[the_ad id=»8425″]Мова не йде про целєсообразність побоїв, просто на цій справі хтось прийшов і набив не Ліпіріді носа а собі балів на рівному місці. Забийте блть собі стрілу і пиздіться десь в іншому місці, тому що в цій справі ви змістили фокус з головного питання на себе, драгоценного патріота. Так зло брало від цієї безголовості. З тих хто бив, ніхто не був в залі й не бачив як важко було працювати і наскільки зайвим були ці бійки які лиш позорили присутніх.

На жаль, так склалося в державі, точніш ми всі так склали, що без деяких осіб, яких ви б хотіли навіть повісити, справа Колмогорова не була б виграна. Але ви ж не питали, і вам же похєру на ту справу, головне шоб вам весело було. Ви коли в чужу хату приходите то порядки питайте щоб не зашкодити.

Сумно це все, осад жахливий, бо всі, хто був битий, були запрошені організаторами цієї справи. Яким тепер ніяково перед тими хто погодився та прийшов допомогти. А те, що доводиться звертатись до тих, хто вам не подобається… ну так майдан вам в руки змінюйте владу на ту, за яку вам буде не соромно. А якщо масово на цей майдан не виходять, змиріться з тим що всіх все влаштовує, і працювати доведеться з тим що є. Коли треба результат тоді нема вибору.

Ви знаєте, що Колмогорова не хотіли привозити на суд? Затягнули справу і по тихому мали його засадити остаточно й без його присутності. Спецово не потрапили на ешелон з Дніпра до Києва. Коли ми підняли кіпіш, то дійшли до адміністрації президента бо була лиш доба в запасі, АП допомогли, дякую Альоні Вербицькій, виділили бюджетні кошти аби особисто Колмогорова доставити. Потім ДОВЕЛОСЯ йти до Луценка. Хтось в коментах написав «там де Луценко там моєї ноги не буде»… да пішов ти нахєр! Шо ти зробив для того шоб там Луценка не було??? Потім довелося стягувати депутатів всіх!

Під табу попав тільки Семенченко і Надєжда, оскільки, за словами мами потерпілого, ще коли справа починалася вони писали і одному й другому й просили допомогу, це було ними проігноровано. А тут коли ажіотаж пішов то посходилися. Та власне на Семенченка б так і не взїлися якби він теж не вчинив бо дибільному, прийшов зі своїми під суд і заштовхали Тетерука, якого було запрошено.

Це ваш особистий двіж, своїми разборками ви тільки підривали довіру громадськості до цієї справи. Всі інші, дуже різні посадові особи сиділи в одному залі і одною своєю присутністю робили нєрви сєпарським прокурорам.[the_ad id=»8431″]

Загалом стало зрозуміло згуртувати всіх можна, і з’явиться така справа яка це зробить. Але не пхайте в чужі справи свої власні розборки. Бийтеся без камер і свідків, як чоловіки.

Стояла тільки одна задача, Колмогоров повинен був вийти на свободу і для того щоб це стало можливо, нам довелося говорити з усіма, не розбираючи ваших симпатій. Цих осіб породили всі, а нам тепер з ними працювати. Живіть з цим як хочете або змінюйте посадовців. Бо на такий крок здатні хоча б десять відсотків країни. ДЕСЯТЬ а не ОДИН, що зараз ще в реальній боротьбі. Не вмієте боротися то не заважайте працювати з тим що спільними зусиллями вже «набороли».

Було важко, дякую кожному хто приходив, репостив, переживав, вірив в перемогу і зрозумів суть — солдат що пішов на війну 2014 року достойний, аби за нього повстала країна.

Ми своїх не кидаємо! А кому пофігу то хоч не заважайте, аби й вас не заштовхали наступного разу.

Маруся Звіробій

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям