Мінінформполітики України направило СБУперелік сайтів, рекомендованих для заборони. В основному це сепаратистські ресурси чи кримські видання

Тут дуже все просто. Якщо це сайти, які загрожують інформаційній і державній безпеці України, то доступ до них має бути обмеженим на території України. Це не друга точка зору на якісь події, яка викладається на тих сайтах. Бо ті сайти не дотримуються жодних журналістських стандартів, вони просто поширюють пропаганду в інтересах російської держави, якщо ми говоримо про сайти так званих «ЛНР», «ДНР», інших терористичних чи сепаратистських угруповань.

Якщо на тих сайтах пишеться, що України не існує, що в Україні влада захоплена якимись там фашистами і т.д. — тут цілком все зрозуміло. Ми ж не говоримо про те, що цю окрему думку можуть висловити слухачі, глядачі чи читачі і банити за коментарі, як це робиться в Росії. Ні. Це пишеться в якості або редакційного матеріалу тих сайтів, або як колонка журналіста цього видання. Тому дійсно Україна має піклуватися про своїх читачів, своїх громадян і про власну безпеку.

Олександр Янковський

Читайте аналитику и блоги прямо у себя в Мессенджере или Телеграмме