Наприкінці квітня аналітичний відділ ГІ «Права Справа» оприлюднив інформацію про те, що на тимчасово окупованій території Луганської області поблизу селища Фабричне( 2,5 км. від Луганського аеропорту) відбуваються тренування ДРГ бойовиків.

На території окупованих районів Донецької області, а саме: на Макіївському тактичному полігоні проходять тактико-спеціальні навчання снайперських груп бойовиків. Бойовики готуються до «зеленки» і до активізації військового протистояння. Набирає обертів «снайперська війна» із застосуванням як окремих снайперів, так і спеціально підготовлених снайперських груп.

27 квітня прес-служба «МВС ЛНР» підтвердила інформацію аналітичного відділу ГІ «Права Справа», повідомивши про проведення комплексного кваліфікаційного іспиту серед співробітників спецпідрозділів «ЛНР» на право носіння крапового берету.[the_ad id=»8431″]

Документи на право здачі іспиту для отримання крапового берету подали 16 співробітників спецпідрозділів правоохоронних органів так званої «ЛНР». За підсумками попередніх випробувань до основного етапу кваліфікаційного іспиту були допущені сім кандидатів: шість співробітників «МВС ЛНР» і один співробітник «генеральної прокуратури» самопроголошеної республіки.

Кандидати повинні були пройти наступні іспити: тактична стрільба, альпінізм, марш-кидок на 10 км, проходження спеціальної смуги перешкод та володіння прийомами рукопашного бою.

Аналіз інформації свідчить про те, що бойовики готуються до активізації військового протистояння, шляхом загострення протистояння за допомогою рейдів диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ).

Присоединяйтесь также к группе Другой Взгляд на facebook и следите за обновлениями

Дмитро Снєгирьов

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям