В історії з «розпискою Порошенка» мене зовсім не цікавить поведінка цієї прпждженої тварини, яка працювала в нас Губернатором і мала б робити реформи і його друга-олігофрена давідки, який працював у нас заступником Генпрокурора, який мав би реформувати прокуратуру.

Не цікавить мене й поведінка так званих «зрадофілів». Ці істоти вже мало схожі на людей, там все на рівні виконання команд господаря і рефлексів: «шукай лайно!», «відкрий рот, поїж лайна!», «ліпецька фабрика — гав!«, «бариги — гав!, «офшори — гав!», «лижеш шоколадну дупу», «захищаєш корупцію!»…

Тобто, нема нічого дивного, що ці істоти знову по команді відкрили рота і з’їли чергову порцію жжиженої субстанції.

Мене в цій історії цікавить «діяльність» істот не менш тупих, але значно більш впливових.

Вчорашнє гуано з таким задоволенням розжовували, як мінімум двоє «розслідувачів», які промивають мізки українців з телевізора, один з них є народним депутатом.

Вчорашнє очевидне гуано абсолютно координовано поширили ряд «засобів масової інформації», які не безпідставно підозрюються в диверсійній і антидержавній діяльності.

Вчорашнє гуано абсолютно координовано закидали біглі представники януковича-саакашвілі-лещенко.

Ось це мене хвилює.

Бо ми сьогодні посміялися з равликів, але завтра ці равлики, як нічого не бувало, продовжать свою деструктивну диверсійну діяльність.

І не варто себе втішати, що вони «просто поширили фейк». Ні, в умовах війни, на 4-му році війни, не буває «просто поширили», «по пріколу стріляв в своїх», а буває колабораціонізм.

І з цим нарешті треба починати боротися. Свобода слова — понад усе, але діяльність відверто гебнявої медіаспільноти не має нічого спільного зі свободою слова і журналістикою.

Mason Lemberg

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям