Два роки тому до влади в Польщі прийшла партія “Право і справедливість”, очолювана Ярославом Качинським – братом колишнього президента Польщі Леха Качинського, який загинув в загадковій авіакатастрофі під Смоленськом.

Прийшли вони до влади на жорсткій антиросійській риториці, власне, дорікаючи своїм опонентам з “Громадянської платформи” і колишньому прем’єру Польщі Дональду Туску тим, що ті не достатньо захищали інтереси Польщі і не достатньо протистояли Росії, та й взагалі здали інтереси Польщі.

За ці 2 роки партія “Право і справедливість” зробила для Польщі багато: майже під страхом смертної кари заборонила аборти, заборонила продаж продуктів у неділю, тобто влізла в ліжко пересічного поляка, встановлюючи католицький шаріат.

За ці 2 роки партія “Право і справедливість” прийняла вже другий закон проти України, який перед усім стосується українців, які працюють в Польщі. А українці, які працюють в Польщі, по визначенню поляків, – це та єдина річ, яка дозволяє польській економіці зростати.

Тепер партія “Право і справедливість” прийняла закон, направлений ще й проти євреїв.

До цього пан Качинський сварився з німцями, вимагаючи в них якихось репарацій за окупацію Польщі під час Другої Світової.

А буквально на днях пан Качинський посварився з ЄС, назвавши ЄС хижаком, який поводився з Польщею, як зі здобиччю. Напевно, влиті сотні мільярдів євро в Польщу – це таке хижацтво…

Пан Качинський і очолювана ним партія почали боротись зі всіма навколо крім росії, яка вбила його брата.

Mason Lemberg

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям