Російська Федерація планує провокації на 9 травня.

Цей пост не набере велику кількість репостів, бо стосується тільки Одеси. Але вимушений писати про це в блог, а не на Фб, бо там мене постійно банять, а за цей текст можуть заблокувати знову.

Отже, як ви вже зрозуміли із заголовку, росія не залишає в спокої наш регіон, і після невдалої для рф третьої річниці з подій 2 травня, робить ставку на 9 число, себто на «дєнь побєди».

На жаль, на державному рівні в Україні і досі не скасовано відзначення цієї сакральної для совку дати, мінстець не веде жодної інформаційної роботи по роз’ясненню серед населення що і до чого, а міська рада Одеси ще й організовуватиме помпезні заходи побєдобєсія на 09.05, чим власне і спробує активно скористатись наш ворог.[the_ad id=»8431″]

Серед жителів міста є величезна кількість людей, які, навіть не маючи проросійських поглядів, підуть до пам’ятників саме 9го, а не 8го (день пам’яті і примирення), щоб покласти квіти. У них свої мотиви і я не хочу ні на кого вішати ярлики навколо цього питання, але повторюсь, цим спробує скористатись росія.

Є така організація «Россотрудничество». Сайт http://rs.gov.ru/ru

Працює в столиці, де у них офіс та в Одесі на території генконсульства РФ. Якщо кому цікаво, то є навіть контактні дані відповідальної у них особи

Сайт одеської філії http://ukr-odessa.rs.gov.ru/ru

Так от, дана структура відповідає за представлення інтересів росії на позаурядовому рівні в різних країнах, а по факту є організацією, чия діяльність спрямована проти суверенітету та нацбезпеки іноземних держав, і України в тому числі.

Одним із заходів, які россотруднічєство намагатиметься провести в Україні, є т. з. «Бессмертный полк». Про це вже заявив відомий в місцевих краях ліванець-сепаратист, фаворит СБУ, Ібрагім Моріс у себе на фейсбуці.

По місту навіть почали клеїти відповідні листівки

І схожі матеріали поширюються в соціальних мережах

Також додаю посилання на сторінку «акції» по Одесі в соцмережі Вк — https://vk.com/public144980873


[the_ad id=»8425″]На цю муть кинуто ресурси і ватка намагатиметься активно записати всіх, хто вийде 9 числа в сторонники росії. По плану — спроба використати ні в чому не винних людей у своїх пропагандистських цілях, коли на алеї Слави будуть сотні звичайних громадян та кілька десятків «антимайданівців», а простіше кажучи — колаборантів, які стоять на службі у держави агресора. Знов будуть портрети неіснуючих родичів, лєнти, ряжені ветерани і п’яний люмпен.

Ну, нпрклд, в минулому році це все виглядало ось так:

Цікаво, ці люди хоч знають, чиї фото тримають?

Декомунізація? Ні, не чули. Також тут можна бачити той самий прапор «Куліково полє» з палаючим домом профсоюзів і голубами

Медалі, лєнти, два діда…


Ну, і як же без мера Труханова та фсбшників з московського патріархату?


Так от, до чого це я?

До того, що імперські імбецили ніяк не заспокояться та сплять і бачать, як заїдуть в Одесу на танках. Але поки що у них виходить тільки ходити нахуй у відомому напрямку. А танки то димлять, то ламаються, то ловлять українські ПТУРи.

І, до речі, складають так званий «бессмертний полк» цілком смертні люди. Це я так, просто нагадую.

Одеса — Україна без будь-яких нюансів. Це аксіома. А будь-який ватний дебіл, що працює на росію, рано чи пізно буде нести за це відповідальність. Можливо, зразу 9 травня, чому б ні?

У хунти руки довгі.[the_ad id=»8431″]

Не зважаючи на всі спроби, росія не отримає наш регіон в свої руки, як би цього не хотів кремлівський карлик.

Так, невеликі пакості у нас будуть ще довго. Але українці — люди чемні і завжди можуть підказати імперським шовіністам вірний шлях.

Навіть не сумнівайтесь.


P. S. пост стосується тих росіян, які мають імперські амбіці та бажають Україні зла і їх прибічників.

Присоединяйтесь также к группе Другой Взгляд на facebook и следите за обновлениями

Сергій Стерненко

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям