Вдячний всім читачам за усвідомлення тези, що ствол потрібен.

Гаразд, ти зробив перший рок і вирішив придбати собі зброю або вже придбав. У мене навіть два зареєстрованих стволи, і я не вагатимуся, щоб застосувати їх для захисту власного життя, майна, своєї країни.

Що далі?

1. На повсяденному, побутовому рівні: моя родина/мій будинок.

[the_ad id=»8425″]Насамперед усвідомити, що захистить тебе від небезпеки не сама зброя, а твоє вміння нею скористатися і твоя готовність її застосувати. Без вміння і (принципово важливо!) готовності зброя в твоїх руках лише невдалий за балансом кийок. Для вміння і готовності існує один рецепт — тренуватися. Розпочати тренування слід з досвідченими тренерами або інструкторами, після набуття правильних базових навичок з володіння зброєю можна вдосконалювати ся самостійно. Регулярно відвідувати тир/стрільбище/мисливське господарство — місця, де можна легально тренуватися у стрільбі, регулярно «холостити» вдома.

Оскільки наша мета не вбити, а захистити життя, додатково навчитися надавати невідкладну долікарську допомогу і правилам порятунку при пожежі і стихійних лихах.

2. Громадська безпека: котеджне містечко/село/фермерське господарство.

Ситуації:

приїхала до котеджного містечка група озброєних бандитів/чесних робін-гудів/обділених під час роздавання нагород революціонерів для експопріації того, що нажили інші, а хочуть мати вони;

виходять вранці фермери до свого поля/зернового току, а там вже працює чужа техніка,збирає/завантажує врожай, а біля тієї техніки юрист з рішенням судді з містечка Запупинська Зашахтарської області, який суддя у вихідні їздить до тещі в Макіївку, а навколо півсотні «ветеранів АТО» з усіх можливих батальойнів, та/або «патріотів з громадського формування», та/або просто йовбаків/тітушок спортвної нарожності, всі або частина зі зброєю. Ви, звичайно, можете викликати поліцію або звернутися до суду, але практика свідчить, що в результаті ви ймовірно лишитеся без вашого врожаю;[the_ad id=»8431″]

приїжджає до фермера «охоронна фірма» і пропонує свої послуги щодо захисту. Мовляв, якщо ми тебе не охоорнятимо за грубі гроші, погані хлопці зроблять тобі великі проблеми. І прямо кажуть, що «торг тут нєумєстєн».

Тут мало діяти за п.1, бо ніщивна вогнева перевага на боці противника і самому з ними не впоратися.

Потрібна тактична підготовка. Знайомство з сусідами, які мають зброю, система оповіщення, злагоджені дії, завчасне планування оборони з врахуванням наявної зброї і особливостей місцевості. Цьому вас навчать військово-патріотичні організації, які і допоможуть організуватися. У такому разі вдесятьох ви впораєтеся з півсотнєю кривдників. Як тільки вони відчують організований опір рішучих озброєних людей, одразу замисляться, чи воно варто тієї тисячі гривень зарплати або невідомого ще хабара тим з них, хто залишиться в живих. Вони сюди приїхали не героїчно гинути.

3. Якщо війна поширюватиметься.

[the_ad id=»8425″]Основна загроза з боку Московії, проте загрозу можуть становити не винятково войовничі московити. З погіршенням внутрішнього становища в Україні не виключені спроби встановити кримінальні «республіки» в землях з бурштином/лісом/газом/кордоном.

Тут, пані та панове, треба готуватися по серйозному, тут все вирішуватимуть великі батальйни і серйозна підготовка. Ваш шлях до воєнно-патріотичних огрганізацій. Ліпше до загальноукраїнських, тоді на допомогу вам прийдуть побратими і посестри з інших земель України. Не завадить і прийти до військкомату, записатися до підрозділу територіальної оборони.

Зараз ніхто не може почуватися у безпеці, ні в приватному житті, ні в бізнесі. Як на мене, зброярській патріотичні спільноті слід перетворюватися на політичну силу. І стрільцям, і незалежним спілкам учасників нинішньої війни, і воєнно-патріотичним об’єднанням.

Все вирішуватимуть великі батальйони.

Тоді все буде Україна.

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook а также к каналу в Telegram и следите за обновлениям

Святослав Стеценко

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям