Полковник Сергій Кусюк, якому абсолютно пофіг, кому ребра рахувати: киянам чи москвичам — не унікальне явище. Скоріше уособлений портрет багатьох правоохоронців, яким було наплювати, хто віддавав які накази. Кому голови пробивати, кого за ноги бруківкою волочити. Аби вчасно платили і нові зірочки на погони падали.

[the_ad id=»8425″]Колишній командувач ВМС України, заступник командувача з бойової підготовки (!!!) Денис Березовський у розпал анексії Криму не соромився брати штаб ВМС спільно з козаками. А розгублених підлеглих агітував переходити на бік Росії заради високої зарплати. Зараз людина заступник командувача Чорномоського флоту Росії.

Наташа Поклонська раніше носила вишиванку і була перспективним прокурором, працювала в Генпрокуратурі. Пізніше здобула славу колабораціоністки, ТП, схибленоі на царі Ніколая, православ’ї та успішного депутата «Єдиної Росії».

Павло Лєбєдєв прийшов у велику політику через патріотичну партію БЮТ. Був міністром оборони Януковича і членом РНБО. Своїм наказом посилав на Київ бійців 25-і дніпропетровської десантної бригади. Пізніше в Авдіївці я познайомилася із окремими чоловіками звідти: професіоналами з бойовим досвідом по усьому світу. Вони згадали про тодішню ганьбу, загиблих побратимів у ДТП і повернення пішки в частину по грязі із прокльонами в спину. То був жахливий показовий епізод, як кращу боєздатну частину відправити на криваве місиво з народом, який пізніше від себе копійку відривав аби ці люди мали «целокс», бронік, приціл, харчі.[the_ad id=»8431″]

Звідси — Кусюк звичайний продукт своєї системи. Яка роками пронизувались метастазами «русского мира». Яка не мала жодного морального кодексу. Якій було наплювати на державу-працедавця та платників податків.

Коли Кусюк у квітні 2014 втік через Крим до Росіі я не очікувала побачити його гондольєром у Венеції чи виноробом Провансу. Навіть працівник холодильних установок на молокозаводі в Польщі — це не його стихія.

Я не радію синцям на спинах москвичів. Але відчуваю крихітну сатисфакцію. Росіяни возносили на руках «Беркут» в часи Майдану, російські ЗМІ були переповнені фейками в стилі «шлюхи и боевики Майдана избили безоружный «Беркут». Нема кращих ліків від ілюзій, коли канонізований колись Кусюк відробляє російське бабло уже в ОМОНі. І йому відверто наплювати, хто був його симпатиком і вірив у телеказки Кремля.

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook а также к каналу в Telegram и следите за обновлениям

Марина Данилюк-Ярмолаєва

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям