Увага, друзі!

В інтернеті нова «акція» — «Президент підписав указ про «3800 грн кожному» (від творців «ви виграли авто в SMS» і «мама, я в поліції, відправ гроші»).

[the_ad id=»8425″]Прикро, але певна кількість наших співвітчизників прямо зараз власноруч вводять усі свої дані і втрачають гроші! Будьте уважні та попередьте друзів і знайомих, будь ласка.

_____________________

ПриватБанк застерігає від шахрайства в Instagram

У стрічці новин Instagram почали з’являтися рекламні повідомлення, в яких йдеться, що начебто кожен громадянин України відтепер може отримати 3800 гривень.

У коментарях фейкові акаунти користувачів розповідають, що їм вже зарахували ці гроші на картку ПриватБанку.

При переході за рекламним посиланням користувачу пропонують зареєструватися і отримати гроші. При реєстрації у користувачів просять особисті дані та інформацію про рахунки у ПриватБанку.[the_ad id=»8431″]

У банку закликають не довіряти такій рекламі, не переходити за сумнівними посиланнями, не розголошувати особисту інформацію і дані своїх банківських карток та не реєструватися на невідомих сайтах.

Наголошуємо: у випадку, якщо ви маєте сумніви щодо операцій зі своїми картками чи вважаєте, що могли стати жертвою шахрайства, негайно звертайтеся на гарячу лінію 3700.

Inna Muzychuk

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям