Побачив на УП новину з посиланням на Reuters, в якій йдеться про те, що, завдячуючи закупівлям енергетичного вугілля в США, українському президенту вдалось налагодити відносини з Трампом.

Якщо дивитись на суто економічну складову, то імпорт енергетичного вугілля зі Штатів для України невигідний.

Але з геополітичної точки зору Петро Порошенко продемонстрував урок дипломатичного мистецтва. Підігравши Трампу, він зумів налагодити стосунки з новою американською адміністрацією. Що в свою чергу дозволило отримати і фінансову допомогу від США, і американську зброю.

Хоча, слід нагадати, деякі наші йолопи, з тих самих антикорупційних борцунів, вирішивши полізти в американські внутрішньополітичні розбірки, створили значні проблеми для України.

До речі, щось не бачив заяв обурених борцунів з корупцією та з Роттердам+ з цього приводу. Бо ціна цього американського вугілля суттєво вища ніж у Роттердам+.

Їм би ще заявити, що це, мабуть, Президент Порошенко домовився з Трампом про «відкат» з кожної тонни придбаного вугілля.

P.S.

Якщо у деяких наших протестувальників щодо Роттердам+ буде достатно мужності визнати, що все ж таки Порошенко правий, погоджуючи рішення про закупівлю дорого американського вугілля, то може їм вистачить також інтелектуальних здібностей зрозуміти внутрішньополітичну логіку рішення щодо Роттердам+?

Богдан Кушнірук

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям