[the_ad id=»8425″]Росія попри все, зокрема розслідування США щодо втручання Кремля у вибори президента, не лише продовжить гібридну інформаційну війну, а навіть посилить її за тією ж тактикою: «настамнет». Тим більше, що Путін ніколи не визнає помилок і не зробить крок назад, адже він переконаний у правильності своєї політики.

Про це сайту «24» повідомив політичний експерт Сергій Постоловський.

Як нагадує експерт, є версії, що кризу в Катарі і в Персидській затоці могли спровокувати російські хакери. І Росії ця ще одна криза на Близькому Сході вигідна.

Путіну дуже вигідна ситуація на Близькому Сході. Цим він може схилити Дональда Трампа до переговорів і знову торгувати Україною. Може посилити відносини з Катаром. У Персидській затоці досить складна ситуація і є загроза війни,– говорить Постоловський.

При цьому, як наголошує політолог, Путін переконаний у своїй правоті. Зокрема, нещодавно американській журналістці на питання щодо втручання Росії у вибори США він цинічно відповів: назвіть прізвища, явки і паролі. А на зауваження, що є ІР-адреси, зазначив, що хакери можуть зробити так, що винною в атаках буде ваша трирічна дитина.

«Тобто де-факто всі знають, що цю гібриду інформаційну війну у світі веде Путін, але де-юре ніхто не може його прямо звинуватити», – зауважив Сергій Постоловський.

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook а также к каналу в Telegram и следите за обновлениям