Цього разу від Ігоря Мусійчука, якого аж ніяк не назвеш симпатиком влади.

Сьогодні на засіданні правоохоронного комітету Ради він повідомив директора НАБУ Артема Ситника про висловлювання слідчого НАБУ під час допиту Мусійчука як свідка.

[the_ad id=»8425″]Так от, Мусійчук каже, що слідчий на питання про затягування в бюро якихось конкретних слідчих дій відповів, що своїм завданням в НАБУ, властиво, бачать щось зовсім інше — ліквідацію нинішнього політичного класу в Україні. Мусійчук резонно запитав, який усе таки орган НАБУ: правоохоронний чи політичний? Можна цей політичний клас любити чи ненавидіти, але його заміна — це в спокійному режимі функція виборів, а в екстраординарному — революції. А функція НАБУ — боротьба з корупцією правовими методами.

Це вже вдруге повторюється ця сама фраза. Спершу саме так висловився відомий усім прес-асистент Артема Ситника Віталій Шабунін під час своєї лекції в Українському Католицькому Університеті у Львові. А ми ще дивуємося, чому в цих хлопців у найдорожчих у світі шкарпетках, футболках та спортивних костюмах зовсім не ладиться з боротьбою проти корупції в країні. Та їм просто не до того — вони ж проти влади борються, а не проти корупції у владі!

Тарас Чорновіл

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям