Вчора в нас із пані Олегою Трегуб вийшов один цікавий обмін репліками в ефірі «Громадського»; я його, напевно, перекажу українською.

[the_ad id=»8425″]Отже, обговорювали «чи винний Саакашвілі у злочинах, які йому інкрімінують». Пані Олена каже: якщо після всього теперішнього суд визнає Саакашвілі невинним, це буде катастрофа для всієї країни, бо наш уряд тоді втратить легітимність і вдома, і за кордоном.

Я на це відповів, що, навпаки, розглядаю цю ситуацію — саме у вимірі судового процесу — як win-win для влади. Якщо суд визнає Саакашвілі винним — отже, прокуратура в своїх обвинуваченнях має рацію.

Якщо ж суд визнає Саакашвілі невинним — слава незалежному українському судові; це буде яскравий доказ успішності судової реформи, проведеної саме нинішньою владою після Майдану.

Адже за часів Януковича ніхто б і не подумав сумніватися у тому, яке рішення ухвалить суд за звинуваченнями політичних опонентів влади у кримінальних злочинах.

Тому самий факт припустимості розмов на кшталт «якщо суд визнає Саакашвілі невинним…» показує, що ми зараз вже живемо у відчутно іншій країні, ніж 5-6 років тому.[the_ad id=»8431″]

Think out of box, it will make you feeling freer and better.

Олексій Панич

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям