1) В 2014 році знаходять і арештовують гроші януковича.

2) В 2015 і 2016 роках ведуться розмови про те, як ці гроші стягнути в держбюджет. Придумують різні варіанти закону про спецконфіскацію. Доходять до закону, який є компромісом, і раптом… всі екс-риги, риги, самопомочі, квартирооптимісти голосують проти закону.

[the_ad id=»8425″]Своє голосування квартирооптимісти пояснили тим, що гроші януковича МОЖУТЬ розікрасти. Тому, логічно, треба їх залишити януковичу. Той ТОЧНО НЕ РОЗКРАДЕ.

3) ГПУ вирішило піти іншим шляхом, стягнувши кошти в бюджет через суд, що їм вдалося. Замість ейфорії так звані лідєри общєствєнного мнєнія та всім відомі ЗМІ починають поливати лайном ГПУ.

4) Через деякий час антикорупційна шарага з назвою Transparency International (ага, та сама, яку очолює свінособака, яка малює рейтинги росії, яку в Україні очолював касько, який свідомо просрав бабки курченка в Латвії)… так от.. ця шарага подає в суд на ГПУ з метою розсекретити рішення суду.
Навіщо? Для того, щоб Янек/підставна особа змогли судитися з Україною закордоном.
Породьба с корупційов, ога, ога.[the_ad id=»8431″]

5) Не знаю, чим закінчилися ті суди, але сьогодні в гонку з врятування бабла янека включилося орденоносне НАБУ, яке почало пресувати керівництво Ощадбанку за те, що вони перерахували кошти в бюджет. Вдумайтесь!

Я різне бачив, я різного чекав від ідіотів, я відкрито зневажаю ситника, я відкрито і послідовно виступаю за повне очищення НАБУ, включно з останньою прибиральницею, але я навіть в найлютіших збочених фантазіях не міг уявити, що державний орган, який просирає 800 млн. грн. в рік, який за 2,5 роки стягнув в бюджет 21,7 млн. грн., додумається вимагати повернення коштів з бюджету злочинцям.

Mason Lemberg

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям