На фото — Олег Ткачук, прізвисько «Бульбаш» 1979 р. н..

Громадянин Білорусі. Там він вчинив згвалтування, розбійний напад, крадіжку та пограбування, за що успішно відсидів в білоруській в‘язниці.

Після цього він вирішив оселитись в Україні та переїхав до Одеси.

На початку 2014 року Ткачук влився в ряди «антимайдану» і став членом терористичної проросійської групи «Одесская дружина».

2 травня 2014 року він брав активну участь в зіткненнях, стріляв на вул. Дерибасівській із невстановленої зброї по тим, хто вийшов на захист України. Один із тих, хто хотів нашої смерті та встановлення в Одесі аналогу «ДНР» — т. з. ОНР.

Через 2 тижні після провальної спроби спецслужб РФ тут встановити контроль, Ткачука затримала СБУ. І скоро відпустила на волю, надавши у справі 2 травня йому статус свідка.

Бойовик недовго думав, і драпанув назад в Білорусь. Але там його затримали знову, і засудили на 1 рік і 6 місяців позбавлення волі за порушення режиму відбування покарання.

Ткачук відсидів, з‘ясував, що в Україні для нього тепер безпечно, і знову переїхав до Одеси. Одружився на давній подрузі.

В Одесі його знову затримали. Повідомли про підозру за «участь у масових заворушеннях» по справі подій 02.05.14.. Закрили в СІЗО.

У в‘язниці він пробув декілька місяців, після чого самий гуманний в світі Приморський суд його засудив. На 3 роки умовно.

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям