«Комбат Насіння» заявив про те, що блокуватиме «Рошен». Прпор в руки. Дуже хочу на це подивитися. В цих «ліваруцінерів» окрім «блокування» на інше фантазії не вистачає. Та навіть і це не їхня ідея — гарантую — куратори «підказали».

Тут кілька варіантів розвитку подій — і всі сумні для «Лушпайки».

[the_ad id=»8425″]Варіант перший, найкращий для Сіміона Гордого: в перший же день з фабрики вийдуть кілька сотень жінок-працівниць і дадуть йому «мзди». Ганьба, звичайно, бути побитим жінками, але на цьому політична «карє`ра» фесбешного хом`ячка благополушно завершиться й він поїде кудись на Фіджі, проживати чесно наколядовані рублішки.

Варіант другий: люди Сімьона поб`ють жінок. Тоді кар`єра його теж завершиться, але в «зоні», де дуже полюбляють таких як він товстеньких, пещених, ніжненьких…

Варіант третій: керівництво «Рошена» оголошує, що у зв`язку з провокацією великого полководця, який розраховує що проллється кров, компанія на період блокування зачиняє фабрику, всіх відправляє у безплатні відпустки, зачиняє всі магазини і всю відповідальність за те, що родини десятків тисяч людей, «зав`язаних» на «Рошені», залишилися без засобів до існування.

Тоді людей Сімьона просто різатимуть в темних провулках Вінниці і не лише в цьому місті. А він сам стане токсичним. Можна скомбінувати з варіантом-1 — через 2-3 дні «блокураторів» оточать тисячі членів родин працівників фабрики й тупо відпіонерять так, що полководця на ношах відправлять у варіант-2, тобто в тюрму. І той, хто за нього «потягне мазу» сам стане політичним трупом.[the_ad id=»8431″]

Варіант четвертий: оскільки Вомбат є практично уже відпрацьованим матеріалом, його тупо пристрелять. Пристрелять куратори з ФСБ. Аби витиснути з цього нікчеми останню користь: волати з телевізора: «Бачте, поки Сімьон блокував Верховну Раду, його не чіпали, а як тільки заблокував фабрику «Рошен», то Порошенко зразу його вбив».

Напевне, може бути варіант 5, 6, 7…

За будь-яких обставин, світла в кінці нори для Вомбата не бачу. Цікаво, чи усвідомлює він на що його штовхають? Навряд. Мізків там що у соняшниковому насінні навесні.

Павло Бондаренко

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям