[the_ad id=»8425″]На злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу АВІАНТ пройшло третє спільне тренування зведених парадних розрахунків Збройних Сил України та інших силових структур.

Усі вони братимуть участь у військовому параді з нагоди святкування 26-річниці Незалежності України, який відбудеться на Хрещатику 24 серпня, передає прес-служба Міністерства оборони.

В тренуваннях брали участь понад 4 тисячі військових. Особовий склад 21 парадного розрахунку до досконалості відточував рух та до автоматизму відпрацьовуючи свої дії.

«Всі ми патріотично налаштовані, добре підготовлені і зараз продемонструємо свій «майстер-клас», — зазначив командир взводу окремої бригади морської піхоти Дмитро.

У складі зведених підрозділів поруч із молодими військовослужбовцями пліч-о-пліч крокували досвідченні воїни, які виконували бойові завдання на сході України.[the_ad id=»8431″]

«Гордість переповнює, що мені випала честь бути учасником параду, стояти в строю поруч із легендарними військовими-учасниками АТО», — додав курсант на ім’я Антон.

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениями

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям