«Застосування такої моделі призведе до того, що у 2018 році при знижці на збори у 7,5 доларів аеропорт недоотримає 2 мільярди гривень, а держбюджет – 1,2 мільярда гривень «, – зазначає гендиректор Міжнародного ДЕРЖАВНОГО аеропорту «Бориспіль» (відповідно до даних ЄДР призначений директором 24 березня 2017 року).

Ви це тільки почитайте! «Держава недоотримає у бюджет, аеропорт недоотримає (недовкраде)…».

По-перше, де кошторис обрахунків цих збитків бажано із громадським обговоренням – аеропорт державний?

По-друге, а скільки громадяни Україні переплатять МАУ, Люфтганзі, Брітіш ейрвей та іншим. Цей шановний державний діяч не підрахував? Тобто, щоб створити громадянам умови для подорожей, державі проблема виділити 0,5-1-2-3 мільярди гривень на рік? Ці ж мільярди гривень ми як громадяни будемо сплачувати іноземним перевізникам і МАУ замість того, щоб зекономити на Ryanair і виконати їх вимоги, які залучать сюди додаткові інвестиції і врешті-решт наведуть порядок у Борисполі.

Що хотів Ryanair?

  • безкоштовні стоянки для таксі (так, це злочин перед місцевою владою, хто їздить, той знає, що у Борисполі більш-менш нормальне таксі тільки за викликом і тільки потрібно вскочити в нього на повороті. Це нормально для європейської столиці? Це проблема для ДЕРЖАВНОГО аеропорту підтримати лоукостера?);
  • безкоштовні стійки реєстрації;
  • безкоштовні площі для реклами;
  • безкоштовна оренда площ в терміналі;
  • безкоштовна система прийому багажу;
  • безкоштовні офіси для продажу авіаквитків;
  • безкоштовні офіси для служби оренди автомобілів;
  • безкоштовна земля для будівництва готелю (з готелями у Борисполі немає проблем?, інвестиції на будівництво готелю у доларах США нам не потрібні?).

По суті Ryanair вказав, що у аеропорту Бориспіль транспортний бардак, пообіцяв побудувати новий готель у Борисполі і зажадав знижок – а ви не думали, звідки беруться такі ціни як 25 євро за квиток із Варшави до Мадриду? І от, замість турботи про громадян, щоб ми з Вами не переплачували – державні діячі вирішили все за нас, що транспортні над-видатки буде нести населення, наші гості та громадяни, а держава, точніше державні чиновники, будуть рахувати гроші.

Ви ж розумієте, що насправді ми втрачаємо як пасажири, держава втрачає частину нас як споживачів, гроші, які ми платимо дорогим авіаперевізникам, йдуть за кордон і є мінусом у платіжному балансі, а Україна заробляє репутацію держави де помирає конкуренція, а без конкуренції немає ринку.

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook а также к каналу в Telegram и следите за обновлениям

Віталій Шапран