Чимало язиками чешуть щодо плаття Юлії Тимошенко в мілітаристському стилі. Ще більше про її виступ на учорашньому ICTV. Всіх перекричала, всіх молодих і зелених переграла. “Сразу видно крутизну политика”, — зробили умовивід телеглядачі).

[the_ad id=»8425″]Що стосується піджака. Мілітарі в моді ще з часів Першої світової війни, коли текстильні заводи на повну потужність працювали на потреби своіх армій. Тому відсутність коштів, зайвих матеріалів змусила і простий люд одягати одяг із накладними кишенями і широкими поясами) Юля ж у своєму образі із популістичною риторикою ніякий не диктатор і не претендент на дуче місцевого розливу. Це скоріше “тітка” із “Історії служниці” Маргарет Этвуд. Зараз в США з успіхом іде серіал, де Енн Даун грає наставницю служниць — грізну амбітну пані передпенсійного віку. Але усього лиш на других ролях в тоталітарній державі на ймення Гілеад. Оце найбільша аналогія, яку я можу застосувати до нинішньої Юлі.

Що стосується публічних виступів на телебаченні. Юля боїться предметних питань. Щоб поставити її в незручне становище, на неї треба тиснути фактажем, колишніми факапами героїні і давати мінімальні маневри для відступів та риторики “це геноцид народу”.

“Юліє Володимирівно, у 2006 ви заявляли, що вам не вистачило кількох зустрічей з Путіним, щоб отримувати безкоштовний газ від Путіна?”

“Вам на соромно, що свого часу ви дали політичний старт у кар’єрі Володимира Олійника та Павла Лєбєдєва, взявши їх до БЮТ?”

“Чому ви кажете, що продаж-купівля землі після земельної реформи це погано, а ваш зять 47 га землі за 7 мільйонів доларів під Києвом?”[the_ad id=»8431″]

“Ви кажете, що пенсійна реформа це піар і геноцид, а як ви оціните історичну роль Юліноі тисячі в розпал фінансової кризи?”

“Вам показати фото, де ви ходите з однопартійцями з колорадсткою стрічкою?”

Дискусія з замиренням, конкруктив від опонентів — це для Юлі фігня. Зазвичай вона каже: “Ви ображаєте жінку” і чеше свою туйню далі. При чому аргумент “я жінка” в політиці абсолютно аморальний і ниций. Жінок як слабкої статі політиці немає. Є стерви і курви, цинічні професіонали, безпринципні та амбітні діячки. Є і професіонали вузької сфери. Але це в основному “сині панчохи” і нікому не цікаві.

Що стосується крутизни. Крутизни там немає з часів віце-прем’єрства Тимошенка, або з 2004-2007, коли справді щось робилося. І корона ще на зовсім натиснула на чутливі ділянки черепа)

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook а также к каналу в Telegram и следите за обновлениям

Марина Данилюк-Ярмолаєва

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям