Цікаві новини з окупованого Донбасу. З джерел, яким довіряємо, отримано інформацію, що у російських «ихтамнет», яких перекидають на Донбас, в примусовому характері на час виконання бойових завдань, вилучають російські паспорти і військові квитки і вручають бумажки «граждан лднр».

[the_ad id=»8425″]Щоб у випадку загибелі в донецьких степах чи полону замести сліди, що то кадрові російські військові. Цікаво, що на останній зустрічі в Мінську, коли обговорювали поїздку координатора ОБСЄ на окуповані території в тюрми, представники ОРДЛО почали наполягати, аби координатор зустрівся з «гражданами России, которые просто давно живут в Луганске и вот решили взять паспорта «республик», так как хотят защищать республики и русский язык от хунты». Я наполягаю, щоб координатор ОБСЄ з Агєєвим в Старобільськлму СІЗО зустрівся, нехай той ОБСЄ розкаже про «ихтамнет» і чи був в нього за ці півроку хоч раз російський консул.

Ще одна цікава інформація. Після перерахунку пенсій, шахтарям додали по кілька тисяч гривень виплат. Українські шахтарі задоволені. А от їх колишні колеги на окупованих територіях в шоці, бо отримують 2000 рублів російської подачки. І щодня все голосніше обговорюють «пенсії в Україні». Це гарний сигнал. Вся ця маріонеточна кремлівсько-сурковська шушера, «руководітелі республік», які останній тиждень чекають «свержения хунты в Киеве», мають знати, що в Києві — інші плани, й ми розраховуємо, що нам Донбас допоможуть звільнити самі шахтарі, яким той цирк там скоро конкретно набридне. І пенсії — один з аргументів.

Ірина Геращенко

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям