[the_ad id=»8425″]В Італії силами місцевої поліції на повному серйозі затримують і збираються судити українського військового із добровольчого батальйону імені Кульчицького за нібито вбивство італійського журналіста під Слов’янськом у 2014 році.

Діючому військовослужбовцю офіційної української силової структури («Національної гвардії») реально висувають звинувачення у вбивстві журналіста під час бойових дій із незаконними збройними формуваннями проросійських колабораціоністів. Журналіста, який освітлював події з боку цих самих проросійських колабораціоністів.

При цьому саме Італія за останні декілька років ледь не найчастіше й найбільше із усіх країн Європейського Союзу порушувала і усіляко обходила міжнародні економічні санкції, введені проти Російської Федерації за анексію українського Криму і військове вторгнення на український Донбас.

Згадаємо, що коли росіяни хотіли влаштувати якомога жорсткіше і показове судилище над полоненими українськими військовими, то теж шили їм статтю про нібито вбивства журналістів, працюючих на стороні проросійських колабораціоністів.

Час нарешті вже зрозуміти, що жодних серйозних стовідсоткових союзників у нас в Європі наразі немає і у найближчій перспективі бути не може. Більш того, закінчуються навіть союзники ситуативні. Адже реальними ситуативними союзниками і партнерами на якомусь історичному відрізку можуть бути тільки ті держави, з якими є спільний ворог. Які розглядають нашого ворога безпосередньо як ворога свого. Як реальну загрозу для себе.

Росію ж сьогодні не вважає ворогом практично ніхто в центральній і західній Європі.З нею хочуть мати справу. Хочуть торгувати. Давно хочуть виправити стосунки, пошкоджені необхідністю введення санкцій за порушення світового порядку анексією Криму. Хочуть забути про оце це все, як про якийсь дурний сон. І вигідно та спокійно собі товаришувати надалі.[the_ad id=»8431″]

В найближчі роки європейські країни будуть і надалі поступово знову налагоджувати торгові і дипломатичні зв’язки з нашими ворогами росіянами.

Врешті-решт у вирішальний момент покладатися можна буде, як завжди, виключно на самих себе. Будемо готові до цього.

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook а также к каналу в Telegram и следите за обновлениям

Володимир Шередега

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям