Ось це внесений в базу центру «Миротворец» суддя української ПЛ Жабченко. Він постійно мешкає в Криму. Отримав паспорт РФ, але продовжив судити матчі чемпіонату України.

Жабченко двічі незаконно перетинав державний кордон (з російським паспортом літав з Крима в Москву, звідти за українським їхав до нас), саме за це і опинився на «Миротворці».

Це факти.

А ось в маленькій футбольній тусовці, в дуже лякливій тусовці, де футбол внє політікі, де прямо ніхто нічого не скаже, тільки пошепки, а більшість спортивних журналістів годуються з рук, колеги Жабченка можуть розповісти і про фіксовані результати, і про його пропутінські погляди.

Та це не головне.

Головне, що федерація футболу України вирішила демонстративно покласти х*я і на Миротворець, і на ДПСУ, і на СБУ і загалом на закони України. Вони прикривали Жабченка до того моменту, поки він сам не визнав наявність паспорту РФ. Викрив його відомий журналіст Kostyantyn Andriyuk. Ось тут вся фабула.

Не поліниться і передивіться.

Щойно Жабченко потрапив на «Миротворець» і в суспільстві виник резонанс, суддівський комітет УЄФА, головою якого є великий друг ФФУ, сумновідомий куратор П’єрлуїджі Коліна, який за роки своєї високооплачуваної праці у нас не підготував жодного українского арбітра топ-рівня, ніби сміючись з українських законів, призначає Жабченка на матч кваліфікації ліги чемпіонів, який відбудеться 18-19 липня.

Одразу ж і комітет арбітрів ФФУ призначає Жабченка судити матч грандів українського футболу Динамо — Шахтар, який відбудеться в цю суботу в Одесі.

Державна прикордонна служба України, я знаю, що ви матимите співбесіду з цим арбітром. Прошу вас зважити на наслідки, щоб не вийшло зганьбитися, як у СБУ з «Бастою».

І до футболістів збірної України, які вийдуть на поле з Жабченком у суботу. Коли ви руку до сердця прикладатимите, гімн співаючи, подумайте про те, хто вас судитиме.

Хоча, звичайно, сподіваюсь, ДПСУ його не пропустить.

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook а также к каналу в Telegram и следите за обновлениям

Родіон Шовкошитний