[the_ad id=»8425″]Нещодавно українські військові ліквідували 46-річного бойовика так званої «ЛНР», громадянина Росії Андрія Штейнберга. Про це стало відомо з повідомлень бойовиків у соцмережах. Штейнберг Андрій Олександрович, 11 грудня 1971 року народження, уродженець міста Тула (РФ).

У 2015 році вироком Привокзального районного суду міста Тула (РФ) Андрій Штейнберг був визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 222 Кримінального Кодексу РФ (незаконне зберігання боєприпасів і вибухових речовин). Суд засудив Штейнберга до 18 місяців позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії-поселенні, зі штрафом в розмірі 12 тисяч рублів.

Проте дивним чином Штейнберг опиняється на Сході України і приймає активну участь у бойових діях на боці бойовиків так званих «Л/ДНР».

Свого часу, 30 липня 2016 року, аналітичний відділ ГІ «Права Справа» оприлюднив інформацію, що на території колишнього піонерського табору «Чайка», який розташований поблизу окупованого міста Первомайськ, російськими кураторами створена диверсійна школа, в якій «курсанти» проходять відповідну підготовку для подальшої участі у бойових діях та диверсійній діяльності на території України.

У диверсійній школі під керівництвом російських інструкторів, загальною кількістю до 20 чоловік, бойовики проходять курси з вогневої підготовки, надання першої медичної допомоги і диверсійної діяльності.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа», серед «курсантів» та випусників цієї школи були колишні російські кримінальні злочинці.

Місце загибелі Штейнберга і окремі епізоди його біографії, а саме: вирок Привокзального районного суду міста Тула (РФ), дають підстави вважати, що ліквідований бійцями ЗСУ російський найманець був одним з випускників диверсійної школи «Чайка».[the_ad id=»8431″]

Як повідомлялося раніше, активізація діяльності ДРГ бойовиків і загострення ситуації на Первомайсько-Стаханівському напрямку пов’язана із закінченням курсу навчання і складанням випускних «іспитів» курсантами цієї диверсійної школи.

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook а также к каналу в Telegram и следите за обновлениям

Дмитро Снєгирьов

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям