Перша частина матеріалу «Звільнення окупованого Криму буде виглядати так».

Звільнення окупованого Криму. Частина (2). Як буде виглядати залишений окупантами та колабораціоністами Крим (с) Авторські права захищені міжнародним правом…

Спрогнозувати, що зроблять окупанти з Кримським півостровом перед своїм відходом неважко. Треба лише оновити в пам’яті відомі сторінки давньої та сучасної історії. Все, що можна вивезти — вивезуть, що неможливо вивезти — буде поламане, виведено з ладу або знищене. В тому числі системи каналізації, водопостачання, енергетики, електростанції, котельні, трансформатори… Вивезуть все — аж до віконних рам, дверных ручок та водопровідних кранів. Не кажучи вже про експонати музеїв.

[the_ad id=»8425″]Неважко прогнозувати, що буде зроблено з історичними пам’ятками кримськотатарського народу. Бухти та водосховища будуть навмисне забруднені каналізацією та мазутом. Дамби водосховищ — відкриті або висаджені в повітря. Промислові об’єкти та комунікації — заміновані. Ліси та заповідники, сміттєзвалища — підпалені. Така ж сама судьба чекає нафтові та газові свердловини, трубопроводи, в тому числі морські підводні, лінії зв’язку.

Звичайно, паралельно з цим буде хвиля репресій та грабежів, погромів та розправ. В останню добу буде відключено «енергоміст» та підводний газопровод. А можливо — буде виведений з ладу і Керченський міст. Нова російська хунта, що перед тим здійснить «дворцовий переворот» з усунення вождя, звичайно заявить, що все це — стихійні ексцеси. Цей прогноз (його за бажанням можна легко деталізувати) — важливий. Саме він задає рамку для розуміння і планування перших кроків української держави, в тому числі в методах організації та потреби в кадрах першочергових спеціальностей… (Далі буде)

Андрій Клименко

Присоединяйтесь к группе Другой Взгляд на Facebook и следите за обновлениям